• Tasuta transport al 100 eurost
  • Tagastusõigus 14 päeva
  • Seoses e-poe uuendamisega võib tooteinfos esineda ebakorrektsusi. Vabandame!

Väike Min, tüdruk Chimelist (autor Rigoberta Menchú, Dante Liano)

11,90 €

"Min" on ilus nimi. Nii pole viisakas öelda, aga mulle meeldib minu nimi. "Min" on meie keeles üks viis öelda "pühapäev"- see on pilvitu ja rahulik päev, see on see päev nädalas, mil peetakse püha. Kui sul on selline nimi, siis tähendab see elus kõige paremat: päikest, vabadust tööst, sinist taevast, päev läbi mängimist, suurt lõunasööki küla peal, ei mingeid muresid. Pühapäev on päikese päev, lõbus, mänguline. Nii peaks minu tõeline loomus olemagi selline... Ma tunnen elust suurt rõõmu. Ma naeran palju, teen palju nalja, räägin anekdoote, olen optimist ja usun, et hea suudab võita halva. On ju mul nimeks Li Min."

Kui väike Min kasvas suureks, sai temast Rigoberta Menchú- Guatemala põlisrahvuste ja inimõiguste eest seisja, keda tunnustati 1992. aastal Nobeli rahupreemiaga. Oma lapsepõlvele ja kodukülalel tagasi mõeldes kirjutas ta koos kirjanikust sõbra Dante Lianoga selle raamatu.

 

Tootekood: 1000625BEI
EAN: 9789949333998
Ühik: tk
Laoseis: 5

Nobeli rahupreemia laureaadi Rigoberta Menchú südamlikus lasteraamatus „Väike Min, tüdruk Chimelist“ räägib väike Guatemala tüdruk oma kodukülast, imelisest loodusest, vanaisa pajatustest ja iidsetest tarkustest. Raamatu võrratud illustratsioonid ja poeetiline keel avavad nii suurele kui väikesele ukse teistsugusesse maailma, mis ometi on paljuski meile ootamatult tuttavlik.

 

Sarnased tooted