• Tasuta transport al 100 eurost
  • Tagastusõigus 14 päeva
  • Seoses e-poe uuendamisega võib tooteinfos esineda ebakorrektsusi. Vabandame!
Tootegrupid

Hoidiste alt leiad laia valiku köögivilju, kaunvilju ja teisi põllimajandussaadusi El Navarricolt, mis vastavad ka kõige nõudlikuma maitse eelistustele. Valikus on muuhulgas erinevas suuruses Navarra valge spargel, mis on oma erilise maitse ja kvaliteedi poolest nii kuulus, et see on kaitstud päritolunimetusega “Espárrago de Navarra” (Navarra spargel), artišokid, herned, eriti kreemised kikerherned ja hummus, Baskimaale omased kaunviljad nagu näiteks Tolosa mustad oad ja "Plancheta" valged oad ning erinevad magusad moosid sh aprikoosi, virsiku, ploomi, mõruapelsini ja maasika. 

El Navarrico on Hispaania kaubamärk, mis on spetsialiseerunud gurmeetoitudele ning köögiviljade, kaunviljade ja teiste põllumajandussaaduste tootmisele. Ettevõte asutati 1950. aastal Navarra piirkonnas Põhja-Hispaanias ja tegutseb seal samas juba kolmanda põlve juhtimisel. Nende toodete kvaliteet ja pühendumus keskkonna säilitamisele on teinud El Navarricost tuntud kaubamärgi nii Hispaanias kui ka välismaal. Ajaga on ettevõte suutnud kohaneda kaasaegsete aegadega, kasutades innovaatilisi tehnoloogiaid ja laiendades tootevalikut, säilitades samas oma pühendumuse kvaliteedile ja jätkusuutlikusele.

Alates El Navarrico algusaegadest, mil Amalia ja José käsitsi San Adriáni põldudel kasvatatud saaki konserveerisid, on ettevõtte visioon olnud tuua põllumajandustooted tarbijani võimalikult vähese sekkumisega, austades looduse rütme ning parimaid saagikvaliteedi säilitamise süsteeme.

 

Hoidised

Järjesta: